James e ndryshon numrin në fanellë, nuk do ta mbart më...

Lebron James ka marr vendim që të ndryshoj numrin në fanellë. Basketbollisti i njohur i LA Angeles ka lajmëruar se nga sezoni i ardhshëm do...

James e ndryshon numrin në fanellë, nuk do ta mbart më...

Lebron James ka marr vendim që të ndryshoj numrin në fanellë. Basketbollisti i njohur i LA Angeles ka lajmëruar se nga sezoni i ardhshëm do...

James e ndryshon numrin në fanellë, nuk do ta mbart më...

Lebron James ka marr vendim që të ndryshoj numrin në fanellë. Basketbollisti i njohur i LA Angeles ka lajmëruar se nga sezoni i ardhshëm do...

Lajme

James e ndryshon numrin në fanellë, nuk do ta mbart më 23-shin

Lebron James ka marr vendim që të ndryshoj numrin në fanellë. Basketbollisti i njohur i LA...

Tirana në ‘kaos’, lajmëron largimin e katër lojtarëve

Skuadra e Tiranës është duke u përballur me largime të lojtarëve në merkaton verore. Bardheblutë kanë...

Griezmann është ”frika” e madhe e gjermanëve, kjo është arsyeja e fuqishme

Gjermania dhe Franca e zhvillojnë nesër ndeshjen e parë në Kampionatin Evropian. Të dy kombëtaret do...

Prishtina sot e mëson kundërshtarin në raundin kualifikues të Ligës së Kampionëve

Sot në Nyon te Zvicrës nga ora 12:00, do të hidhet shorti për raundin e...

Drita dhe Llapi sot mësojnë kundërshtarët në Ligën e Konferencës

Sot në Nyon te Zvicrës nga ora 13:00, do të hidhet shorti për raundin e...

Koki Surle mysafir special i FC Kosova në Zvicër

Artisti i madh nga Gjilani, Koki Surle ka qenë mysafir special i klubit shqiptar FC...

Batatina: Nuk i frikësohemi asnjë kundërshtari, ne jemi Llapi i Fadil Vokrrit

Tahir Batatina, nëpërmjet një postimi në profilin e tij ka shkruar për kundërshtarët e mundshme...

Përfundon ndeshja, Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u...

Kundërshtarë aspak të lehtë për Llapin, mund të ndeshet me gjigantët ballkanik në rrethin e parë

Pas shumë viteve duke e kërkuar Evropën, Llapi më në fund ia ka dalë të...

Prishtina i mëson kundërshtarët e mundshëm nëse kalon në raundin kualifikues të Ligës së Kampionëve

Prishtina, i ka mësuar edhe kundërshtarët e mundshëm të raundit kualifikues të Ligës së Kampionëve,...

Shendetesi

Sport

Biznes

ShowBiz

Opinione

Tech