Aziz Salihu: Krenar me arritjet e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës

Fituesi i Medaljes Olimpike, Aziz Salihu tha se është krenar për Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për fitimin e Medaljeve të Arta në Lojërat...

Aziz Salihu: Krenar me arritjet e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës

Fituesi i Medaljes Olimpike, Aziz Salihu tha se është krenar për Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për fitimin e Medaljeve të Arta në Lojërat...

Aziz Salihu: Krenar me arritjet e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës

Fituesi i Medaljes Olimpike, Aziz Salihu tha se është krenar për Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për fitimin e Medaljeve të Arta në Lojërat...

Lajme

Aziz Salihu: Krenar me arritjet e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës

Fituesi i Medaljes Olimpike, Aziz Salihu tha se është krenar për Distria Krasniqin dhe Nora...

Lajm aspak i mirë për Prishtinën, Qëndrim Zyba do t’i mungojë për një kohë të gjatë

Qëndrim Zyba, mesfushori i talentuar i Prishtinës pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen e...

ZYRTARE: Qëndrim Dautaj bëhet me skuadër të re

Klubi Futbollistik "Istogu" ka vazhduar me përforcime cilësore gjatë afatit kalimtar të verës, shkruan Gazetasheshi.com ‘Troftat’...

Edhe Napoli përfshihet në garë për Shaqirin

Jo vetëm Lazio, por edhe Napoli ka hyrë në garë për ta kthyer Xherdan Shaqirin...

Dikur e kërkonin gjigantët evropian, s’do ta besoni se ku është transferuar Stefan Jovetici

Dikur ishte ndër futbollistët më të kërkuar, por tashmë e ka humbur namin e dikurshëm. Futbollisti...

Werder Bremen kërkon ta zëvendësojë Rashicën me Kastratin

Klubi gjerman, Werder Bremen i është fiksuar pas futbollistëve kosovarë. Klubi nga Weser Stadion, që këtë...

Ky futbollist largohet nga Prishtina, i bashkohet Dukagjinit

Mbrojtësi i talentuar, Ermal Vitija, është larguar nga skuadra e madhe kosovare, FC Prishtina. 20-vjeçari nuk...

Në këtë orë fillon meçi Donjeta Sadiku – Caroline Dubois

Boksierja e Kosovës, Donjeta Sadiku, do të përballet me Caroline Dubois nga Britania e Madhe...

Batatina tregon se çka përfitoi Llapi nga transferimi i Salihut në Lokomotivë të Zagrebit

Mbrojtësi i talentuar i skuadrës së Llapit, Hajdin Salihu, gjatë ditës së hënë është transferuar...

Reagojnë të emocionuar prindërit e Nora dhe Akil Gjakovës pas medaljes së artë në Olimpiadë

Babai dhe nëna e Nora dhe Akil Gjakovës, Lunai e Elvana kanë dhënë një intervistë...

Shendetesi

Sport

Biznes

ShowBiz

Opinione

Tech