ZYRTARE: Torassa e përforcon Gjilanin

436

Augustin Torassa, është përforcimi më i ri i Gjilanit, shkruan Gazetasheshi.com.

Lajmin e ka komunikuar vetë skuadra përmes një video të publikuar në faqen e tyre zyrtare.

Kuqebardhët futbollisti argjentinas i kanë uruar suksese në shtëpinë e tij të re.

VIDEO:

32 vjeçari ishte pjesë e Tiranës dhe në 49 paraqitje ai ka realizuar plotë 7-të gola.

Ndërsa skuadra e Ismet Munishit, është përforcuar edhe me Elton Cale, Albert Dabiqajn dhe Yll Hoxhën.

/Gazeta Sheshi/