ZYRTARE: Roni Gashi bëhet me skuadër të re

660

Mesfushori i njohur kosovar, Roni Gashi, sezonin e ardhshëm do ta djersitë fanellën e skuadrës prizrenase, FC A&N.

Klubi nga Prizreni e ka zyrtarizuar Gashin në radhët e veta duke vazhduar tutje drejt objektivave të klubit, raporton Gazetasheshi.com

Gashi së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e Lirisë së Prizrenit, gjithashtu karrierë ka bërë edhe tek Ballkani dhe Teuta e Durrësit.

Më poshtë e keni zyrtarizimin e klubit: /Gazeta Sheshi/