Zyrtare: Real Madrid eliminohet nga gjysmëfinalja e Ligës së Kampionëve

452

Real Madridi i ka thënë lamtumirë kompeticionit të Ligës së Kampionëve, derisa është eliminuar në fazën e gjysmëfinales.

Fjala është për skuadrën U-19 që u mposht nga PSG 3:1, transmeton Gazeta Sheshi.

Në duelin tjetër, Chelsea e ka mundur Anderlechtin dhe përballë do të ketë parisienët.