ZYRTARE: Ramos largohet nga Real Madrid

678

Sergio Ramos është larguar zyrtarisht nga Real Madrid.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi spanjoll përmes një komunikate të lëshuar në rrjetet sociale.

Sergio Ramos largohet pas 16 vitesh me skuadrën “Los Blancos”, ku shënoi 101 gola dhe dhuroi 40 asistime.