Zyrtare: Ish-lojtari i Hajvalisë firmosë për këtë skuadër (foto)

395

Futbollisti Sergio Junior, ka arritur akordin me drejtuesit e KF Skënderbeu dhe sot ka firmosur zyrtarisht për klubin bardhekuq.

Në praninë e menaxherit të tij dhe shefit të klubit, Ilirjan Përmeti, Sergio ka nënshkruar kontratën që e lidh me klubin korçar për 3 vitet e ardhshme.

Lojatri Sergio Da Luz Junior, pati paraqitje shumë të mira me skuadrën e Hajvalisë dhe për një kohe të shkurtër u bë futbollist kyç në këtë klub.

13891808_1092925397411847_1461888622326167172_n