ZYRTARE: Bekim Isufi trajner i FC Ballkanit

1047

Klubi Futbollistik “Ballkani” ka arritur marreveshje me trajnerin gjilanas, Bekim Isufin, i cili pritet ta drejtoj skuadrën suharekase në sezonin e ri, shkruan Gazetasheshi.com

Isufi është pasardhës i Bledi Shkëmbit, që u shkarkua pas një sezoni jo të mirë me klubin.

Kujtojmë se Isufi ka udhëhequr disa klube në Kosovë, Dritën, Ferizajin e Hajvalinë.

Ky është postimi i plotë i FC Ballkanit:

Të dashur tifozë 

Ju njoftojmë së timonieri i FC Ballkani-t për sezonin 2021/22 është emëruar z. Bekim Isufi i cili ishte me i përafert sa i përket misionit dhe vizionit të klubit.

Duke parë së këto dy komponente janë harmonizuar kemi vendosur qe drejtimin e klubit na aspektin sportiv për edcionin e ardhshëm t’ia besojmë z. Isufit.

Na priftë e mbara Suharekë

/Gazeta Sheshi/