Ylli i Manchester United e pyet modelen: A jeni për trileqe?

212

Një modele pretendon se dy nga yjet e rinj të Manchester United, Timothy Fosu-Mensah  dhe Antoni Martial i kanë kërkuar të bëjnë seks treshe.

Ajo pretendon se mbrojtësi holandez i ka dërguar një mesazh para një ndeshje të United me tekstin: “A je gati për një treshe? Me dy çuna të zinj”.

Timothy Fosu-Mensah threesome  model Eglantine Aguilar, Timothy Fosu-Mensah and Anthony Martial please?
Timothy Fosu-Mensah threesome model Eglantine Aguilar, Timothy Fosu-Mensah and Anthony Martial please?

Bëhet fjalë për modelen Eglantine Aguilar që ka deklaruar se ka qenë Fosu-Mensah që i ka dërguar mesazhin e mësipërm.

Lajmin e ka bërë me dije “The Sun on Sunday” sipas të cilës mesazhi i dërguar me Mensah ka qenë një natë para fitores së Manchesterit më 1­0 prill përballë Aston Vilës.

Gjithsesi dyshja e Mançesterit ka mbetur thatë pasi modelja ka refuzuar t’i plotësojë dëshirën e tyre.