Xhiroja e 33-të mbyllet me dy përballje interesante, vëmendja në Suharekë

221

Xhiroja e 33-të në Superligën e Kosovës në futboll mbyllet sot me dy ndeshje mjaftë interesante.

Padyshim se vëmendja kryesore do jetë në Suharekë, aty ku Ballkani do t’i bëj konak skuadrës së Arbërisë.

Interesant pritet të jetë edhe në Skenderaj ku Drenica do e pres skuadrën e Llapit.

Pamje nga ndeshja ndërmjet Llapit dhe Drenicës | FOTO: Gazeta “Sheshi”

Te dy ndeshjet startojnë në ora 15:00.

Kujtojmë se Gazeta “Sheshi” do të raportojë minutë pas minute për këto dy ballafaqime.

/Gazeta Sheshi/