Wolfsburg – Real Madrid: Formacionet e mundshme

123

Wolfsburg dhe Real Madrid do të ndeshet sonte mbrëma në Volkswagen Arena për të zhvilluar ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Skuadrat kanë kryer të gjitha përgatitjet e nevojshme dhe sonte priten të startojnë me këto formacione:

Wolfsburg XI: Casteels; Trasch – Knoche – Dante – Rodriguez; Gustavo – Guilavogui; Schurrle – Arnold – Draxler; Kruse.

Real Madrid XI: Navas; Marcelo – Ramos – Pepe – Danilo; Kroos – Casemiro – Modric; Ronaldo – Benzema – Bale.