Vojvoda shënon dhe nxjerr një pikë për Torinon

169

Torino ka barazuar 1-1 si mysafir i Veronës në ndeshjen e javës së 35-të të Serie A.

Golin e vetëm për torinezët e realizoi Mergim Vojvoda në minutën e 85-të.

Ky është goli i dytë i yllit të Kosovës në dy javët e fundit.

Ndiqeni golin e reprezentuesit të Kosovës:

/Gazeta Sheshi/