Vjen ‘Dashnia e nanës’ nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli

685
Edhe nje kenge nga Gold Ag, kete here me Shyhrete Behlulin. Kenga ishte paralajmeruar kohe me pare dhe eshte e fundit qe iu shtua skenes muzikore shqipe.
Klipi i kenges eshte finalizuar nga MProduction, nderkaq vete Gold Ag e ka shkruar tekstin dhe e ka bere muziken.