Vidal: Ky është klubi më i mirë në botë

151
Arturo Vidal ka thënë se Bayern Munich është skuadra më e mirë në botë. Dhe, ai planifikon të qëndrojë në klub për pjesën e mbetur të karrierës.
Arturo Vidal beson se Bayern Munich është skuadra më e mirë në botë. Dhe, ai planifikon të qëndrojë në klub për pjesën e mbetur të karrierës.

“Tani jam në klubin më të mirë në botë”, deklaroi Vidal, mesfushor i cili nënshkroi me Bayern Munichun nga Juventus në verën e vitit të kaluar.

“Shpresoj të mbetem këtu derisa të pensionohem”, shtoi ai.

“Tani i njoh bashkëlojtarët, ne jemi më tepër se një grup, jemi si një familje, dhe kjo më jep shumë vetëbesim”, përfundoi ai.