Trazira e reja në Stamboll, të shtëna në aeroport

208

Në afërsi të aeroportit të dytë më të madhe Stamboll shpërtheu një përleshje në mes të forcave turke të sigurisë dhe puçistëve, transmeton lajmi.net.

Siç është raportuar nga “USA Today” policia ka shtënë një grup të puçistëve të cilët pastaj i arrestuan në aeroportin “Sabiha Gokcen”.