Tifozi që fishkëlleu Kerën i bie pishman

256

Nuk ka si mos të ishte ndryshe. Tifozët për të cilët Kera dikur ishte ikonë e tyre i kanë rënë pishman për vërshëllimat drejtuar futbollistit. Në mesin e shumë tifozëve vushtrrias që kanë shkruar për rastin që ndodhi sot në Vushtrri, flet edhe një tifoz i cili kishte vërshëllyer Kerën, mirëpo më pas ishte rënë pishman, transmeton Gazeta Sheshi.

Në vazhdim ju ftojmë në ndjekim postimin e tifozit vushtrrias:

“Ata lote qe ti i bane sot treguan se sa shum na done,sot ti dole nga stadjoni kokeulur u shave nga te gjith ,isha edhe une aj qe te fishkellova po per nje minut ndryshova mendimin ,me ra ne mend se qa ke ba per neve ,me ra ne mend se ishe vushtrrrnali ,me ra ne mend se kur ne u bonum kampion ti ishe aj gladiatori qe nuk u dorzove kurr dhe gjithqka per neve ,mos harro king se Forca te don po sot ishim te gjith nervoz per ate qe ndodhi .Respekt Bahri Kera”.

/Gazeta Sheshi/