Tifozët e Liverpoolit dhe Dortmundit bashkojnë fanellat (Foto)

154

Liverpool – Borussia Dortmund, do të jetë një ndeshje për t’u shijuar për shumë arsye

Edhe më të veçantë e kanë bërë disa tifozë, të cilët kanë veshur fanella gjysmë të Liverpoolit e gjysmë të Borussia Dortmundit, të cilat i kanë krijuar enkas për sfidën e sotme që zhvillohet në ‘Anfield’ duke filluar nga ora 21:05.

Ndeshja e parë në Gjermani përfundoi 1:1, rezultat ky pozitiv për Liverpoolin pas golit që shënoi si mysafirë.

tifozet_1460647920-9155276