Terreni i Feronikelit duket fantastik

202

Feronikeli nuk është vetëm kampion me futbollistë. Kjo skuadër tanimë gëzon terrenin më të mirë prej ekipeve të Superligës.

Fusha e stadiumit “Rexhep Rexhepi” në Drenas duket për mrekulli dhe është gati të presë derbin e xhiros së parë të edicionit të ri të Vala Superligës ndërmjet Feronikelit dhe Besës.

Natyrisht, përmirsimit të terrenit i ka koontribuar edhe shkuarja për dhjetë ditë e Feronikelit në përgatitje në Ohër, shkruan faqja zyrtare e klubit, transmeton Gazeta Sheshi.

Feronikeli po tregon seriozitet të madh.

13962908_513509385507473_8735804822512118488_o