Ter Stegen është me fat (Foto)

359
Marc-Andre Ter Stegen po e shijon në maksimum jetën bashkëshortore.
Mediat spanjolle kanë shkruar që ai është shumë i lumtur me të dashurën e tij, Dani Hellen.

Kjo e fundit është zhvendosur nga Gjermania në Barcelonë dhe e ka regjistruar fakultetin aty, po sa Ter Stegen është transferuar te klubi katalunas.

E në fotot e mëposhtme, ju njohim më gjerësisht me Hellen.

ter-stegen-con-sus-dos-acompanantes-1461349754522

cats