Super formacioni që ka kushtuar sa Pogba i vetëm (Foto)

232

Manchester United do të shpenzojë 110 milionë euro në transferimin e Paul Pogbas, i cili njëherit do të jetë lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit.

Por, me ato para Unitedi do të mund të transferonte 11 lojtarë, duke bërë një formacion të tërë dhe atë me lojtarë të jashtëzakonshëm.

Në mesin e këtyre lojtarëve do të ishin emrat si Ibrahimovic, Morata, Pjanic, Alves, Banega, Gotze dhe të tjerë.