Prishtina 100 vjeç, kërkohet me ngulm një fitore për datëlindje

Për skuadrën e Prishtinës, sot është një festë e madhe. Por pavarësisht kësaj feste ata në mbrëmje kërkojnë opsionin vetëm fitore, shkruan Gazetasheshi.com. Bardhekaltërit në...

Prishtina 100 vjeç, kërkohet me ngulm një fitore për datëlindje

Për skuadrën e Prishtinës, sot është një festë e madhe. Por pavarësisht kësaj feste ata në mbrëmje kërkojnë opsionin vetëm fitore, shkruan Gazetasheshi.com. Bardhekaltërit në...

Prishtina 100 vjeç, kërkohet me ngulm një fitore për datëlindje

Për skuadrën e Prishtinës, sot është një festë e madhe. Por pavarësisht kësaj feste ata në mbrëmje kërkojnë opsionin vetëm fitore, shkruan Gazetasheshi.com. Bardhekaltërit në...

Formacioni i javës

- Advertisement -

Liverpool blindon edhe portierin Alisson: “Nuk kam humbur shumë kohë të mendohem”

Vazhdojnë rinovimet e kontratave te Liverpooli. Pas mesfushorit Fabinho dhe mbrojtësit Trent Alexander-Arnold, lojtari i...

Tjetër supergol nga Muçi, kësaj radhe “bombardon” portën e Dinamo Zagrebit në Ligën e Kampionëve

Dinamo Zagrebi dhe Legia Warszava, kanë barazuar në ndeshjen e parë të fazës së tretë...

Muriq s’ndalet, shënon sërish gol për Lazion

Vedat Muriqi, e ka gjetur sërish golin për Lazion, në një ndeshje miqësore, shkruan Gazetasheshi.com. Sulmuesi...

Ferizaji triumfon në ndeshjen miqësore ndaj Besës

Ferizaji, e ka zhvilluar edhe ndeshjen e katërt miqësore, duke u përgatitur sa me mirë...

Vëllaznimi forcohet me ish-mbrojtësin e Prishtinës

Vëllaznimi, është duke e përforcuar skuadrën për edicionin e ri garues në të gjitha pozitat,...

Kosova ngritet në ranglistën e re të FIFA-s, bie Shqipëria

FIFA, procesuar të dhënat e reja, duke publikuar për renditjen e kombëtareve në futboll, shkruan...

Liqeni mëson orarin e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

Liqeni, me të mësuar kundërshtarët për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve, tani është zbuluar...

Llapi e fiton miqësoren ndaj A&N

Llapi, është duke kaluar në një ecuri pozitive të rezultateve në ndeshje parasezonale, shkruan Gazetasheshi.com. Ekipi...

Boshnjaku e zbulon atmosferën e skuadrës para ndeshjes me Bodo/Glimt

Kapiteni i Prishtinës, Lorik Boshnjaku, ka dhënë një intervistë për media para ndeshjes me Bodo/Glimt,...

Ramadani për ndeshjen ndaj norvegjezëve: Janë skuadër e fortë, ne kemi marrë mësim nga takimi në Uells

Kryetrajneri i Prishtinës, Zekrija Ramadani, ka mbajtur një konferencë për media një ditë para ndeshjes...

Formacioni i javës