Shpërthen Batatina: Referimi për keqardhje

170

Trajneri i skuadrës së Llapit, Tahir Batatina, është ndarë i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në dueli që skuadra e tij e humbi përballë Prishtinës 3:1.

“Prishtina është klub i madh dhe nuk është mirë që të rrezikohet për të rënë nga Superliga, të gjitha kemi dëshirë ta shohim duke u ngritur, mirëpo më vjen keq për referimin, i cili si i tillë, nuk i nevojitet askujt në futbollin e Kosovës, sidomos tani në këtë kohë, kur jemi afër pranimit në UEFA”, deklaroi Batatina./Olle