Shaqiri mesazh Liverpoolit (Foto)

149

Skuadra e Jurgen Klopp pret Stoke Cityn e Xherdan Shaqirit të dielën në Anfield duke filluar nga ora 17:00, ku mesfushori shqiptar pritet të startojë në këtë mbrëmje.

Përmes rrjetit social Facebook, Xherdan Shaqiri ka bërë të ditur se lëndimi i takon të kaluarës dhe se është gati për Liverpoolin.

Shaqiri ka shkruar në disa gjuhë që është gati për ndeshjes e së dielës, po ashtu edhe në gjuhën shqipe.
shaqaaa_1460227351-7400198