Sfida përballë Realit: Ja çfarë thotë trajneri i Wolfsburgut

138

Dieter Hecking ka thënë se Real Madrid është skuadër favorite. Trajneri i Wolfsburgut e ka pranuar se Real Madrid është skuadër favorite për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Wolfsburg në ndeshjen e parë fitoi me rezultat 2:0, por ky rezultat nuk siguron asgjë sipas Hecking.

“Real Madrid është favoritë. Ne fituam ndeshjen e parë dhe duhet ta bëjmë sërish. Skuadra jonë është favorite për të dështuar”, tha Hecking gjatë konferencës për media.