Sërish sulmohet me vezë ministri Arban Abrashi

158

Arban Abrashi, Ministër i Punës dhe Mirëqënies Sociale, është gjuajtur sot me vezë teksa po dilte nga objekti i Qeverisë së Kosovës ku morri pjesë në mbledhjen e sotme të ekzekutivit.

Kjo është hera e dytë që Abrashi sulmohet me vezë.

Gjatë tetorit të vitit të ai ishte  sulmuar me vezë nga aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosjes. /klankosova/