Sërish Suarez, Barcelona përmbys Atleticon (Video)

110

“Bombardimet” e vazhdueshme të Barcelonës kanë qenë të parezistueshme për Atletico Madridin.

Kësisoj, Barça ka kaluar në epërsi dhe shënues është sërish Suarez.