Sampdoria-Milan, a e keni pritur këtë rezultat? (Video)

138

Cristian Brocchi ka debutuar me fitore në krye të Milanit, duke e mposhtur Sampdorian në udhëtim me golin e Carlos Baccas.

Kur kanë mbetur edhe pesë xhiro për t’u zhvilluar, Rossonerët janë 13 pikë larg pozitës që shkon në Ligën e Kampionëve dhe janë jashtë garës për këtë pozitë.

https://www.dailymotion.com/video/x454s69_carlos-bacca-goal-hd-sampdoria-0-1-ac-milan-17-04-2016_sport