Sagna në pushime, të gjithë sytë kah gruaja e tij (FOTO)

207

Bacary Sagna dhe gruaja e tij Ludivine, ndodhen në Miami për pushime, para se mbrojtësi t’i bashkohet Manchester Cityt për sezonin e ri.

Dhe, ka qenë pikërisht Ludivine ajo që e ka kapur vëmendjen e të gjithëve në plazh me format e saj perfekte.