Ronaldos i griset fanelapër, pak sekonda ai barti fanellën e gabuar, por e kujt ishte ajo? (Foto)

263

Gjatë pjesës së dytë Cristiano Ronaldos i është grisur fanella gjatë një dyluftimi me lojtarë të Villarrealit dhe kështu u detyrua të dal jashtë për pak sekonda për ta ndërruar atë.

Deri sa portugezi ishte duke pritur fanellën stafi teknik i dhanë një fanellë që deri sa CR7 provoi ta vishte e vërejti se ajo ishte e Sergio Ramos.

CghDo3iWwAAVC2SRonaldo iu drejtua stafit teknik “Hey! Kjo nuk ishte e imja”.

CghDo8yWIAAcQR_Mjaftoi kjo gafë e stafit teknik dhe ylli portugez tashmë është shndërruar në hit në rrjetet sociale.