Ronaldo “çmend” Manchesterin (Video)

131
Real Madridi ka arritur në Manchester, aty ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Cityt, ndërsa ata e në veçanti Cristiano Ronaldo janë pritur nga një numër i madh tifozësh në aeroport.
Në aeroportin e Manchesterit, qindra tifozë anglezë kishin dalur për ta pritur yllin e Real Madridit.

Shumë prej tyre kërkonin fotografi dhe autografin e futbollistit portugez.