Rita Ora del sërish topless

206

U bë ca kohë që Rita Ora nuk ishte në qendër të medias rozë angleze.

Por ja ku rikthehet shqiptarja, e cila ka postuar një foto topless për ndjekësit e saj në Instagram. Dhe, pamja e saj sensuale dhe mjaft seksi del në pah nga kjo “selfie” lakuriq, ku ajo mbulon gjinjtë me krahë.

Ndërkohë dje, këngëtarja u nis për në Milano.

rita orax