Reali i përgjigjet Barcelonës dhe Atletico Madridit (Video)

124
Pas Barcelonës dhe Atletico Madridit, edhe pretendeti tjetë për titullin e La Ligas, Real Madrid, ka shënuar fitore.

Real Madrid e ka mposhtur Villarrealin në Santiago Bernabeu me rezultat 3:0.

Karim Benzema, Lucas Vazquez dhe Luka Modric ishin golashënuesit e Los Blancos në këtë ndeshje.

Pas kësaj fitore, Reali i afrohet në një pikë Barcelonës dhe Atleticos që kanë nga 79.

https://www.youtube.com/watch?v=AH-lej3P6oU