Real – Pogba, lajmi i fundit është i papritur

297
Lajm sensacional nga mediat britanike, mbi të ardhmen e Paul Pogbas.

Francezi mund të transferohet në Real Madrid dhe jo në Manchester United.

Ylli i Juventusit momentalisht është në New York, aty ku është edhe Real Madridi për miqësoren me Bayernin e Munichut, përcjellë “Lajmi.net”.

Raportohet për një takim mes palëve, ani pse gjatë ditëve të fundit mediat britanike kanë konfirmuar gjatë gjithë kohës marrëveshjen e Manchester Unitedit me Juventusin.

pogba_1470162079-2383706