Real Madrid-Sevilla, ja përbërjet zyrtare

119

Në 20:30 zhvillohet dueli mes Real Madridit dhe Sevillas. Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Real Madrid: Navas, Varane, Nacho, Ronaldo, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo, Casemiro, Modric, Danilo.

Sevilla: Sergio Rico, Coke, Rami, Kolo, Trémoulinas, Krychowiak, Cristoforo, Diogo, Iborra, Escudero,  Gameiro.