Real Madrid – Chelsea, përfundon me këtë rezultat (VIDEO)

182

Real Madridi e ka mposhtur Chelsean në “International Champions Cup” 3:2, me golat e Marcelos (2) dhe Mariano Diaz. Për anglezët realizoi Eden Hazard (2).

http://www.dailymotion.com/video/x4jbrko_real-madrid-3-2-chelsea-hd-all-goals-highlights-international-champions-cup-30-07-2016_sport