Ramadani me fjalim emocionues dhe motivues për futbollistët, para takimit që i solli titullin Prishtinës

367

Prishtina është shpallur kampione e Kosovës për edicionin 2020/21, shkruan Gazetasheshi.com.

Kryeqytetasit e arritën këtë sukses në Superligë pas plotë 8-të vite mungesë.

Bardhekaltërit titullin e fituan në udhëtim, teksa në anamoravë kanë mposhtur Gjilanin me rezultat 1:2.

Para ndeshjes, trajneri Zekrija Ramadani, i kishte mbajtur futbollistëve një fjalim emocionues dhe motivues.

Kjo video është postuar nga faqja zyrtare e Prishtinës:

/GazetaSheshi/