Qesharake, Barcelonës i hapet e pamja në Kosovë! (Foto)

201

Barcelona nuk po kalon momente aspak të mira.

Gjiganti katalunas po e përjeton një krizë të thellë, e cila ka filluar të ndihet edhe në Kosovë.

Madje, në vendin tonë kanë filluar edhe hajgaret për Katalunasit, pas humbjes 1:2 nga Valencia dhe pas eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Siç mund ta shihni në këtë fotografi, disa të rinj kanë hapur të pame për Barcelonën, e cila ka 76 pikë, sa ka edhe Atletico, i dyti, ndërsa Reali, i treti, ka vetëm një pikë më pak.