Publikohen formacionet zyrtare, kështu rreshtohet Drita kundër gjigantit holandez

658

Klubi Futbollistik “Drita” sonte luan ndeshjen e radhës në UEFA Conference League.

Klubi gjilanas sonte takohet me gjigantin holandez, Feyenoord në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshja  fillon në ora 21:00 dhe pritet të jetë shumë interesante.

Këto janë formacionet zyrtare të këtij takimi: