PSG – Man City, letrat e hapura për ndeshjen kthyese (Video)

121

PSG dhe City kanë dhuruar spektakël golash në Francë në ndeshjen e zhvilluar mes tyre e cila përfundoi në barazim 2:2.
Ekipi vendas e dominopi lojën, por se edhe City u shfaq rrezikshëm në fushë kundërshtare. Për kualifikimin tanimë pritet të shihet ndeshja në Angli, ku do të vendoset se kush shkon më tej në Ligën e Kampioneve.

PSG-së me shumë gjasa i duhet fitorja në Manchester për tu kualifikuar.

https://www.youtube.com/watch?v=YBKDkdlt-cg