Presidenti i Real Madrid-it e shikon ndeshjen me çadër (Foto)

143

Stadiumi i Rayo Vallecano-s në Vallecas nuk i plotëson të gjithë kriteret për zonën VIP. Si pasojë e saj presidenti i skuadrës së Real Madrid-it u detyrua të shikojë ndeshjen me çadër, pasi shiu binte pa ndërpre, përcjellë lajmin Gazeta Sheshi.

Atij i bënte konak edhe presidenti i Rayo-s, Raúl Martín Presa, i cili për një moment nuk po e ndiente shiun, teksa skuadra tij po udhëhiqte 2-0.

Cgu8FurWgAEfzXW
Mirëpo në fund madrilienët rikthyen rezultatin në 2-3 dhe presidenti Perez, duket të ketë pranuar edhe çadrën vetëm e vetëm për të parë skuadrën të fitonte.

/Gazeta Sheshi/