Plas gallata në rrjetet sociale pas humbjes së Barçës (FOTO)

134

Në rrjetet sociale ka nisur gallata dhe shakatë ndaj Barcelonës dhe fansave të saj pas humbjes nga Valencia me rezultat 1:2

Barcelona ka humbur tre herë radhazi në La Liga. Pas këtyre disfatave ekipi i Luis Enriques po konsiderohet si anija e Titanikut, e cila është mbytur në ujë.

238576 238577 238579 238580 238581