Pesë bastet me të cilat mund të fitoni shumë para

184

Shpesh herë jeni në ndjekje të kuotave të larta sportive, në mënyrë që shifra e prognozës tuaj të jetë shumë e lartë. Për këtë kanë menduar gazetarët e prestigjiozes spanjolle Marca, të cilët kanë propozuar pesë baste me koeficient shumë të lartë, të cilat në vazhdim i përcjell Gazeta Sheshi.

Në vazhdim lexoni pesë prognozat me të cilat mund të fitoni shumë para:

1. Me golin e parë të Mascheranos në Barcelonë

apuestas-1
2. Me përshëndetjen e dy ish-miqëve Piques dhe Arbeloas

apuestas-2
3. Me rikthimin e Real Madridit në garën për titullin Kampion në Spanjë

apuestas-3
4. Me rikthimin e Jacskon Martinezit në Atletico Madrid

apuestas-45. Me ndeshjen në të cilën nuk e vendos Aduriz

apuestas-7
/Gazeta Sheshi/