Përzgjedhësi i Përfaqësueses U17 publikon listën e futbollistëve të ftuar

1337

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll U17 do t’i luajë dy ndeshje miqësore kundër Bullgarisë U17 në Sofje.

Tashmë përzgjedhësi, Arsim Abazi, ka publikuar listën e futbollistëve për këto dy ndeshje, shkruan Gazetasheshi.com

Këto dy ndeshje do të luhen me 14 dhe 16 prill, derisa lista e futbollistëve është bazuar kryesisht me lojtarë nga klubet vendore.

Nisja e të rinjve drejt Bullgarisë do të bëhet me 12 prill

Më poshtë e gjeni listën e plotë: /Gazeta Sheshi/