Përfundon xhiroja e 12-të në Ligën e Femrave, derbi përfundon pa fitues!

670

Ka përfunduar edhe xhiroja e 12-të në Ligën e Parë të femrave ku janë arritur rezultate interesante.

Në ndeshjen kryesore të kësaj jave Mitrovica dhe A&N kanë luajtur baras pa gola, shkruan Gazetasheshi.com

Në ndeshjen tjeter, vashat gjilanase, “Intelektualet”, kanë pësuar humbje të thellë kundër Jakovas me rezultatin 3:9.

Skuadra e Mitrovicës mbetet lidere ne klasifikim me 31 pikë të mbledhura.

Më poshtë i gjeni rezultatet e fundit dhe tabelen aktuale: /Gazeta Sheshi/