Penallti për PSG-në, çfarë bëri Ibrahimovic? (VIDEO)

128

PSG dhe Manchester City po ndeshen në duelin e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve në Parkun e Princave. Mundësinë e parë për të realizuar tek vendasit e pati sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic, por ja se çfarë bëri nga penaltia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=THHyVhjCN4Q