Pastore: Kjo është skuadra ime për vitin 2018

188
Javier Pastore ka vendosur për të ardhmen.

Futbollisti do të mbetet te PSG, përcjellë lajmi.net.

“Unë jam i dashuruar me Parisin dhe me klubin e PSG-së. Nuk dua të ndryshojë skuadër”, deklaroi Pastore për “Yahoo.com”.

Kjo është një goditje për Interin, që prej kohësh ndjek mesfushorin.

Megjithatë, lojtari e konsideron hap prapa në karrierë rikthimin në Serie A