Pas përleshjeve në javën e shkuar, Kizhnica e mbuluar me policë (Foto)

156

Pas përleshjeve të tifozëve të Hajvalisë me tifozët e Drenices, sot Kizhnica është e mbuluar me policë të shumtë, raporton Gazeta Sheshi.

Afër 75 policë, disa nga njësia speciale kane blinduar Kizhnicën, vendin ku do te zhvillohet dueli ndërmjet Hajvalisë dhe Dritës.

Kujtojmë që në vikendin e shkuar tifozët vendas të Hajvalisë ishin konfrontuar me ata të Drenicës, me ç’rast një tifoz edhe kishte nxjerrë revolen.

image