Orari i ndeshjeve të Superligës, dueli kryesor zhvillohet të dielën

230

Java e 22-të në Raiffaisen Superligën e Kosovës fillon me duelin ndërmjet Hajvalisë dhe Lirisë ditën e shtunë, ndërkohë të gjitha duelet tjera zhvillohen ditën e diel. Për dallim nga duelet e kaluara nga ky vikend orari i ndeshjeve zhvendoset nga ora 14:00.

E shtunë
Hajvalia – Liria

E diel
Trepça-89 – Feronikeli
Besa -Llapi
Drita – Drenica
Vushtrria – Istogu
Prishtina – Gjilani

/Gazeta Sheshi/