Olivia Wild, nudo për Vinyl

143

Olivia Wild hoqi dorë nga karriera e saj në vitet e fundit, pasi solli në jetë djalin e saj në 2014. Por ajo është rikthyer, dhe këtë herë me një projekt ndryshe.

Aktorja 32-vjeçare ka habitur fansat e saj në garën për dramën e re Vinyl në SHBA, teksa është shfaqur tërësisht nudo në skenat hedoniste.

Wild do të luajë rolin e ish modeles Warhol groupie Devon në dramën e viteve ’70 dhe sigurisht që sjell anën e egër teksa pozon, duke treguar dhe linjat e saj perfekte.

olivia1