Nuhiu ndanë rrugët me Kosovën

270

Atdhe Nuhiu ka njoftuar se është larguar nga Përfaqësuesja e Kosovës, shkruan Gazetasheshi.com.

Nuhiu, përmes një komunikate të hedhur në rrjetin e tij social ka komunikuar largimin e tij nga përfaqësuesja dardane

Sulmuesi i Apoel-it, largohet duke falënderuar tifozët dhe të gjithë ata që e përkrahen në këtë rrugëtim.

Më poshtë deklaratën e plotë:

/GazetaSheshi/