Notoi 1 kilometër deri te jahti i Messit, ja çfarë ndodh pastaj

272

Vetëm një herë në jetë të jepet mundësia për të takuar një futbollist si Leo Messi dhe aq më pak kur të ka ftuar ai vetë.

Suli, 24 vjeç nga Spanja, kaloi një verë që kurrë nuk do ta harrojë në jetën e tij, pasi shpeznoi 20 minuta me yllin e Barcelonës, Leo Messi.

Ai notoi 1 kilometër nga bregu deri në jahtin e Messi në Ibiza për të bërë një foto me Messi.

Por, ajo që suprizoi të riun ishte dhe fakti që Messi e ftoi brenda në jaht dhe bisedoi me për gati 20 minuta.